15
10

Wizyta studyjna - zaproszenie do udziału


Zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej!
Wizyta odbędzie się na obszarze Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania „Sandry Brdy” i Lokalnej Grupy Rybackiej „Mòrénka”. Wizyta odbędzie się w dniach 16-17.11.2018 r.

Udział w wizycie jest całkowicie bezpłatny, zapewniony zostanie nocleg (Pensjonat „Kachlinówka”, http://kachlinowka.com/), wyżywienie, materiały szkoleniowe.

Wizyta ma na celu poznanie dobrych praktyk z zakresu wsparcia przewidzianego w LSR, w tym w szczególności pokazanie możliwych i kreatywnych rozwiązań w kontekście lokalnych problemów i potrzeb.

W trakcie rekrutacji preferowani będą członkowie organów podmiotów deklarujących/realizujących wsparcie na rzecz grupy docelowej z obszaru LSR oraz kadra kierownicza tych podmiotów. Decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku nadwyżki zostanie utworzona lista rezerwowa.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wizycie, prosimy o wypełnienie formularza uczestnictwa i przesłanie go na adres: a.czerwinska@lgd.bydgoszcz.pl lub dostarczenie bezpośrednio do biura LGD „Dwie Rzeki” – Bydgoszcz, ul. Długa 34.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - pobierz

Wróć


Działania realizowane są w ramach projektu pn. Wsparcie w zakresie kosztów bieżących i animacji Stowarzyszenia Bydgoska Lokalna Grupa Działania „Dwie Rzeki” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 w wysokości 687 500,75 zł. Łączna wartość projektu wynosi 723 685,00 zł.